Przedłużanie rzęs

Każda kobieta marzy o zniewalającym spojrzeniu spod „wachlarza rzęs”, ale niestety większość z nas nie jest bardzo hojnie obdarzona przez naturę. Na szczęście teraz możemy sprawić, że nasze rzęsy będą spektakularnie wydłużone i zagęszczone w sposób bardzo naturalny.

Przedstawiam Państwu nową metodę Semipermanentnego Przedłużania Rzęs firmy Secret Lashes, zwanego też metodą 1:1.
Piękna i wyrazista oprawa oczu jest ważnym elementem urody, dlatego w zależności od potrzeby i życzenia klientki doskonalę wygląd oka poprzez dobór długości rzęs (od 7 do 15 mm) tak, aby uzyskać efekt od naturalnego po spektakularny.
Do każdej rzęsy doczepiam nową, syntetyczną rzęsę przy użyciu kleju, który jest niewidoczny i nie powoduje podrażnień ani alergii. Przed zabiegiem nie malujemy rzęs tuszem ani nie wykonujemy trwałej na rzęsy, twarz należy umyć z resztek makijażu, a okolice oka przed zabiegiem są odtłuszczane.
Rzęsy utrzymują się około ośmiu tygodni i wypadają zgodnie z biologicznym rytmem wzrostu naturalnych rzęs (naturalny cykl wzrostu włosków rzęs wynosi 60-90 dni), dlatego też dla utrzymania odpowiedniej gęstości i długości rzęs, zaleca się uzupełnienie rzęs co 3-4 tyg., gdyż w trakcie zabiegu nie wiemy, w jakiej fazie wzrostu jest dana rzęsa.

Przed przedłużaniem rzęs:

Po przedłużeniu rzęs – metoda 1:1:

Zabieg przedłużania rzęs jest zabiegiem zupełnie bezbolesnym i nie wpływa negatywnie na stan powiek i rzęs naturalnych, a nawet może ulec poprawie. Wynika to z faktu, że nosząc rzęsy Secret Lashes, nie trzeba stosować tuszu do rzęs, który niekorzystnie wpływa na młode, dopiero co rosnące rzęsy.
Sztuczne rzęsy są odporne na wodę, pot i łzy, można w nich pływać, opalać się i korzystać z sauny.
Rzęsy Secret Lashes można usunąć w każdej chwili przy użyciu bezpiecznego preparatu podczas wizyty w salonie.
Przeciwwskazaniem do wykonania zabiegu są:

  • zapalenie spojówek
  • jęczmień
  • silna alergia na kosmetyki

Zabieg wykonuję w moim Studiu i trwa on od 2 do 4 godzin w zależności od efektu i ilości rzęs.

UWAGA NOWOŚĆ!!!

Metoda objętościowa już dostępna w moim studio. Jeśli chcesz mieć jeszcze bardziej wyraziste spojrzenie to ta metoda jest w sam raz dla Ciebie. Polega ona na większym zagęszczeniu wachlarza rzęs poprzez doklejanie dwóch lub trzech sztucznych rzęs do jednej naturalnej. Super opcja dla osób z delikatnymi i rzadkimi rzęsami.