O mnie

Izabela Adamusik - wizazlodz.plIzabela Adamusik – dyplomowana makijażystka, stylistka, personal shopper, doradca ds. wizerunku działąjąca czynnie od 2005 roku. Współorganizator Styling Tour TK MAXX, ekspert w dziedzinie kolorystyki i makijażu zapraszany do radia i telewizji. Jedna ze Stylistek w firmie Style&You, wizażystka marki Loreal, przygotowująca gwiazdy i modelki do pokazów mody, sesji i Eska Music Awards.

Byłam wizażystą firmy Loreal w województwie łódzkim. Mogli mnie Państwo zobaczyć na pokazach makijażu w sklepach, galeriach i centrach handlowych. Wykonywałam klientkom makijaż dostosowany do typu urody, doradzałam zakup kosmetyków kolorowych i pielęgnacyjnych.

Przygotowuję modelki do pokazów mody oraz sesji zdjęciowych, miałam okazję malować miss Polski Barbarę Tatarę. Brałam udział w przygotowywaniu gwiazd do imprezy Eska Music Awards.
Jestem cyklicznie zapraszana do Radia Łódź i Radia Żak jako konsultant ds. kreowania wizerunku, opowiadam o swojej pracy, trendach w modzie i kolorach, odpowiadam na pytania słuchaczy. Występowałam też w telewizji Toya jako „specjalista od kolorów” i makijażu.

Współpracowałam z firmą SyleandYou działającą na terenie łódzkiej Manufaktury jako jedna ze Stylistek i makijażystka, wspólnie zorganizowałyśmy pokaz mody połączony z Metamorfozami klientek. Była to jedna z imprez towarzyszących łódzkiemu Fashion Week.

Byłam współorganizatorem imprezy TK MAXX Styling Tour, podczas której, klientki sklepu mogły skorzystać z porad stylisty, zmienić swój wizerunek na który składały się nowe ubrania i dobrany do typu urody makijaż.

Podejmuję współpracę z wieloma firmami i instytucjami, prowadząc szkolenia indywidualne i grupowe z kreowania własnego wizerunku oraz makijażu. Biorę udział w wielu projektach i eventach skierowanych do kobiet w całej Polsce, bo lubię i chcę podróżować 🙂

Stworzyłam dla Państwa miejsce magiczne, romantyczne bardzo kobiece, gdzie przy miłej, spokojnej muzyce i pysznej kawie eksponujemy to, co piękne i poprawiamy niedoskonałości. Salon wyposażony jest we wszystko, co jest potrzebne do podkreślenia urody.