Makijaż

Makijaż, to sposób na podkreślenie urody i wydobycie z kobiety jej naturalnego piękna.

Profesjonalnie wykonany makijaż powinien ukrywać niedoskonałości i powodować, że twarz wygląda naturalnie. Jest to rodzaj przebrania, które umiejętnie wykonane, przestaje być przebraniem, a zaczyna być naszą drugą skórą.

Moje makijaże są zawsze dostosowane do typu urody klientki, jej trybu życia oraz upodobań. Prowadząc dialog z klientką, tworzę takie połączenie kolorów i natężenie makijażu, aby współgrał z typem urody oraz tworzył harmonijną całość z resztą wizerunku.

Moja wyobraźnia, poczucie piękna i artystyczna dusza pozwalają na tworzenie ogromnej ilości rodzajów i typów makijażu oraz połączeń kolorystycznych.

Najważniejsze miejsce wśród nich zajmuje makijaż ślubny, który łączy w sobie kilka cech pozornie wzajemnie się wykluczających, takich jak:
trwałość – makijaż musi się utrzymać wiele godzin,
delikatność – nie powinna być widoczna ilość kosmetyków nałożonych na cerę,
rozświetlenie – cera powinna być świeża i emanować wewnętrznym blaskiem,
matowe wykończenie – brak tłustego blasku na twarzy i dokładne pokrycie niedoskonałości tak potrzebne w atelier fotograficznym.

Pracuję na sprawdzonych, profesjonalnych kosmetykach, co powoduje piękny look i świeżość makijażu (Dior, Juvias Place, Too Faced, Clarins, Mac, Laura Mercier, Smashbox, Estee Lauder, Inglot )

Zapraszam do obejrzenia zdjęć i odbycia ze mną podróży wśród cudownej mnogości kolorów i konsystencji.