Makijaż ślubny

Jest często, pierwszym makijażem profesjonalnym w życiu młodej kobiety i na pewno najważniejszym. Każda z nas pragnie poczuć się w tym dniu wyjątkowo.

Makijaż jest jednym z elementów, które składają się na wizerunek panny młodej i nie należy go ignorować. Samemu nie uda nam się w tym dniu wykonać go perfekcyjnie ze względu na stres, brak czasu i często brak profesjonalnej wiedzy i produktów.

Dlatego dobrze jest oddać się w tym dniu w ręce profesjonalisty.

Makijaż ślubny łączy w sobie cztery najważniejsze cechy, pozornie się wykluczające:

  • trwałość – makijaż musi się utrzymać wiele godzin,
  • delikatność – makijaż musi być lekki bez widocznej warstwy  kosmetyków nałożonych na cerę,
  • rozświetlenie – cera powinna być świeża i emanować wewnętrznym blaskiem,
  • matowe wykończenie – brak tłustego blasku na twarzy i dokładne pokrycie niedoskonałości tak potrzebne w atelier fotograficznym.

Połączenie ich w całość pozwoli stworzyć perfekcyjny wizerunek panny młodej.
Moje makijaże są zawsze dopasowane do typu i koloru sukni oraz dodatków, ogólnego wizerunku pary młodej, typu urody panny młodej oraz jej charakteru i preferencji. Wpisują się w najnowsze trendy makijażowe, które zgłębiam na szkoleniach. Zawsze słucham i biorę pod uwagę prośby i uwagi klientki, ale także doradzam najlepsze rozwiązania.
Przed makijażem ślubnym należy umówić się na makijaż próbny, to jest czas, kiedy możemy ustalić wszystkie szczegóły i nanosić poprawki w trakcie tworzenia makijażu.